Příslušenství

 

 

 

Lano: Obruč Aerial můžete upevnit vysokopevnostním lanem (Parametry). Lano doporučujeme o délce 3m, průměr 14mm a  nosnost 300kg.

Výhoda použití lana spočívá v libovolném nastavení jeho délky podle místa zavěšení obruče AERIAL. Tzn. pokud se nachází prvek na který hodláte lano zavěsit ve výšce například 2.5 metru, snadno zkrátíte lano vytvořením uzle na 1 metr tak aby aby byla obruč AERIAL zavěšena ve výšce 150cm.

Karabinar: Ocelová karabina, kterou si můžete zakoupit v našem e-shopu, je s pojistkou zámku TWIST LOOCK /automatické uvedení do zamčeného stavu pro maximální bezpečnost/. Certifikovaná pro použití při výškových pracích. Vhodná taktéž pro sportovní lezení a horolezectví. Pojistka zámku: TWIST LOOCK, Keylock. Pevnost v podélné ose: 28kN. Pevnost v příčné ose: 18kN. Pevnost s otevřenou západkou: 10kN.

Certifikace: CE 1019, EN 362, EN 12275

Sling: Pokud nebudete potřebovat výškově nastavitelné lano, můžete zvolit systém uchycení obruče Aerial pomocí Pracovního oka.  Kotvící smyce Rock Empire oko 25KN PA 25mm. Smyčka je testovaná dle normy EN 354 pro spojovací prostředky a EN 795B pro kotvící prostředky. Délka oka: 60cm. Pevnost : 25kN

Norma : EN 354, EN 795B

 Způsob navázání pracovního oka na Aerial Hoop: