O AERIAL HOOP

Rádi bychom Vás prostřednictvím tohoto internetového obchodu seznámili s naší produkcí obručí AERIAL HOOP, které již mají v zahraničí mezi svými příznivci své pevné místo, ale v čechách je to sportovní záliba spíše ojedinělá a nově se hlásící o přízeň veřejnosti.

Naším cílem je ukázat Vám možnou cestu, jak si příjemným a zábavným způsobem vytvořit a udržet dobrou fyzickou kondici a těm, kterým se již Aerial Hoop dostal pod kůži, umožnit zakoupení tohoto produktu na území ČR a získat tak Aerial Hoop vyrobený v ČR.

Kvalita je pro nás důležitá.

Obruče Aerial Hoop vyrábíme z jakostní oceli v takovém pevnostním provedení, které několikanásobně převyšuje váhové limity uživatele. Maximální zatížení obruče Aerial je 200kg. Ve fotogalerii u produktu Aerial Hoop 1 Point 34mm, si můžete prohlédnout fotografie kde je vidět, že naše kruhy bez problémů vydrží zatížení třemi osobami.

Povrch obručí Aerial je opatřen Práškovým lakem černé barvy. Práškové lakování je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Po nanesení práškové nátěrové hmoty následuje vypálení výrobků ve vypalovací peci. Při 180°C dochází k roztavení, vytvrzení a přilnutí prášku k povrchu výrobku.

Na dotaz je možné dodat Aerial Hoop i v různých barvách. Napište nám vaše požadavky.

 Povrch našich obručí Aerial je proto vhodný pro osoby s alergiemi na kovy, protože díky povrchové úpravě nedochází pokožka uživatele do přímého kontaktu s kovem.

 Aerial Hoop dodáváme v současné době v nejvyšší možné kvalitě povrchové úpravy kovů. Při případné výměně omotávky vašeho Aerial Hoopu nedojde k odlupování laku, ke kterému často dochází u neodborně aplikované barvy u amatérsky vyrobených Aerial Hoopů.

Našimi Aerial Hoopy jsme vybavili prestižní evropská Poledance studia.

1932278_757682157679965_409729299032784092_n