Příslušenství

 

 

 

Lano: Obruč Aerial bez úchytu (95 cm) dodáváme společně s vysokopevnostním lanem (Parametry) a karabinou určenou pro velkou zátěž. Zahrnuté příslušenství obsahuje lano o délce 3m, průměru 14mm a maximální nosnosti 300kg, anebo Pracovní oko 80cm.

Výhoda použití lana spočívá v libovolném nastavení jeho délky podle místa zavěšení obruče AERIAL. Tzn. pokud se nachází prvek na který hodláte lano zavěsit ve výšce například 2.5 metru, snadno zkrátíte lano vytvořením uzle na 1 metr tak aby aby byla obruč AERIAL zavěšena ve výšce 150cm.

Carabiner: Ocelová karabina s pojistkou zámku TWIST LOOCK /automatické uvedení do zamčeného stavu pro maximální bezpečnost/. Certifikovaná pro použití při výškových pracech. Vhodná taktéž pro sportovní lezení a horolezectví. Pojistka zámku: TWIST LOOCK, Keylock. Pevnost v podélné ose: 28kN. Pevnost v příčné ose: 18kN. Pevnost s otevřenou západkou: 10kN.

Certifikace: CE 1019, EN 362, EN 12275

Sling: Pokud nebudete potřebovat výškově nastavitelné lano, můžete zvolit systém uchycení obruče Aerial pomocí Pracovního oka. Smyčka je konstruována ze dvou do sebe vložených popruhů. Vnější dutý červený popruh chrání vnitřní bílý popruh. Na smyčku je navlečen ochranný popruh pro umístění v místech s nadměrným třením.V případě že bude vnější popruh porušen bude uživatel okamžitě a neomylně upozorněn prosvitující bílou barvou vnitřího popruhu na nebezpečí dalšího používání. Kotvící smyce Rock Empire oko 25KN PA 25mm. Smyčka je testovaná dle normy EN 354 pro spojovací prostředky a EN 795B pro kotvící prostředky. Délka oka: 60cm. Pevnost : 25kN

Norma : EN 354, EN 795B

 Způsob navázání pracovního oka na Aerial Hoop: